AUTO - DREWNO Renowacja elementów drewnianych do aut zabytkowych 
               Renowacja elementów drewnianych do aut zabytkowych     PL EN DE
           MENU: | Autodrewno start | Oferta | Przykłady renowacji | Kontakt |           
      Nasza firma jest spółką rodzinną działającą od 1960 roku.
Naszym celem jest zaspokojenie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Zajmujemy się kompleksową renowacją wysokiej klasy mebli stylowych –antyków, remontem pianin i fortepianów. Od 10 lat wyłącznie specjalizujemy się w renowacji i rekonstrukcji galanterii drewnianej do aut zabytkowych, głównie do mercedesów i jaguarów. Niezmiernie ważną rolę w odrestaurowaniu drewna odgrywa starannie i oryginalnie odnowienie drewnianych elementów, dlatego też wszystkie prace wykonywane są ręcznie z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych oklein.
Głównym naszym atutem jest solidność i gwarancja wysokiej jakości wykonanych i restaurowanych mebli. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i najtrudniejsze zlecenia naszych klientów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć, gdzie przedstawione są zdjęcia elementów przed i po renowacji.

    Na życzenie klientów wykonujemy nowe elementy oraz oklejamy metalowe, plastykowe elementy w starych i nowych autach.

  Zobacz galerię prac >>>    Wykonujemy i oklejamy elementy włóknem węglowym (Carbon) oraz folią imitującą Carbon japońskiej firmy 3M.
 
Oryginalna folia produkcji japońskiej firmy 3M, która jest jednym z najlepszych producentów materiałów samoprzylepnych na świecie.
Folia Carbon DI-NOC jest to najlepsza imitacja Carbonu na świecie, która posiada wyczuwalną w dotyku fakturę włókna węglowego, kontrast graficzny 3-D Folie można użyć wewnątrz oraz na zewnątrz samochodu. Idealnie nadaje się do oklejania kokpitów, klamek, lusterek, masek samochodowych, dachów, zderzaków, laptopów, oraz wielu elementów wnętrza samochodu i innych urządzeń.

Zobacz przykłady oklejania folią >>>

Sebastian Skapczyk